Задать вопрос ветеринарному врачу
Карта сайта
Карта сайта

quntum

Кожне хелатне добриво Quantum - це комплексний адаптоген широкого спектру дії, що допомагає рослинам пристосовуватися до будь-яких несприятливих умов та давати стабільний якісний урожай. Вони містять у собі сплав вкрай необхідних рослині мікроелементів та біоактивних речовин, включаючи гормон росту. Їх склад розроблений вченими на основі багаторічних досліджень у галузі харчування та зростання польових, овочевих та плодовоягідних рослин.

НПК Квантум розробило та запустило в серійний випуск вже понад півсотні вузькоспеціалізованих та комплексних препаратів у 3-х різних формах: рідкій, сухій водорозчинній та мікро гранульованій. Це дає можливість застосовувати їх відповідно до будь-якої технології, що нині використовується:

• Обробка насіння/посадкового матеріалу. З метою збільшення схожості та опірності.

• Внесення у ґрунт під час посіву, технологія IN-FURROW. З метою формування потужної кореневої системи.

• У розчинах для позакореневого підживлення. Для миттєвої доставки препарату до точок зростання.

• Для фертигаційного поливу. З метою кращого засвоєння та скорочення непродуктивних втрат.

Комплексні добрива Quantum призначені в першу чергу для промислового вирощування і дозволяють отримувати гарантований урожай при економному витрачанні препарату і одночасно зберігаючи правильне співвідношення NPK в грунті.

 

Застосування Quantum дозволяє досягти:

• рівномірного проростання та скорочення термінів сходів;

• розвитку потужної кореневої системи та скорочення термінів розвитку, цвітіння та дозрівання;

• підвищення стресостійкості та опірності шкідникам та хворобам;

• підвищення здатності конкурувати з бур'янами;

• більш ефективного споживання та використання вологи рослинами;

• збільшення врожайності та якості продукції, що вирощується.

В результаті фермери та садівники отримують можливість скоротити норми витрати препарату за високого ступеня їх засвоюваності та зменшити витрати на досушування. Більше того, Quantum гарантує високий урожай навіть у несприятливих умовах – при тривалих посухах, весняних заморозках та різких температурних стрибках. Що із зміною клімату відбувається дедалі частіше.

Квантум-добрива виробляються на новітньому устаткуванні із застосуванням останніх наукових розробок. Це гарантує їхню високу якість. А в основу їх ефективності закладено 4 сучасні технології впливу:

1. Active Carbon Technology. Спосіб впливу на прикореневу зону, контролю кореневих виділень та ґрунтової мікрофлори. В результаті багаторазово зростає відсоток засвоєння.

2. Resistance eХtreme Technology. Технологія, що дозволяє за допомогою біостимуляторів та органічних сполук формувати високий імунітет та стресостійкість у рослин.

3. Active Phloem Transport Technology. Ця технологія в рази скорочує час дії препарату за рахунок збільшення швидкості транспортування.

4. Extra Chelate Technology. Спосіб зберегти хімічну активність препаратів та забезпечити незмінність їх ефективності у складі бакових сумішей. А також у ґрунті з агресивним РН середовищем.

У результаті застосування Хелатних добрив Quantum рослини:

• стають стійкими до несприятливих кліматичних умов, забруднень та убогості живильного середовища;

• розвивають сильний імунітет до хвороб та опірність до паразитів та шкідників;

• розвиваються, зацвітають та плодоносять набагато швидше;

• дають гарантований урожай у будь-яких умовах.

Отже, їх застосування на фермі або в садівничому господарстві дозволить Вам скоротити побічні витрати та збільшити прибутковість. І при цьому мінімізувати небажаний вплив на ґрунт та рослини.

Товаров: 0
На сумму: 0 грн.
Как нам стать лучше?
1
Больше полезной информации
2
Больше акций и скидок
3
Ускорить доставку
4
Расширить ассортимент×

Корзина