Ми працюємо з 2009 року на ринку зоооветеринарних препаратів України. За цей час колектив інтернет-магазину "33 корови" пройшов великий шлях від маленької фірми до серйозної компанії з десятком співробітників і гарною репутацією.

 

Ноу-хау нашої компанії – робота з Євростандартів. На сьогоднішній день ми єдина компанія в Україні, яка приймає замовлення та робить посилки щодня. Таким чином, всі наші постійні клієнти одержують вибрані товари вже наступного дня після замовлення! Так працюють у Європі і ми із задоволенням пропонуємо Вам приєднатися до сучасного та високотехнологічного способу співробітництва!

 

Ми вже маємо понад 10 000 постійних клієнтів у кожному населеному пункті України (від великих мегаполісів до сіл). І для кожного з наших клієнтів ми розробляємо індивідуальний підхід, куруємо його замовлення і робимо все можливе, щоб одного разу почавши з нами працювати, Ви отримували задоволення та радість.

 

Наші переваги:

- великчезний асортимент ветеринарних препаратів відомих фірм-виробників (Pfizer, Intervet, Bioveta, Invesa, Бровафарма, Продукт, Коло, Олкар);

- швидке відправлення в день замовлення будь-яким зручним перевізником;

- час доставки Вашого замовлення до Вашого міста всього 2 дні

- відмінні терміни придатності та наявності сертифікатів якості!

- грамотний та ввічливий персонал відповість на всі Ваші запитання 24 год/добу 7 днів/тиждень.

- акції, бонуси та знижки при першому ж замовленні!

 

Ми ставимося до кожного нашого клієнта як до доброго друга, тому часто чуємо у відповідь такі приємні відгуки, як "Як добре, що Ви подзвонили!", "З вами працювати одне задоволення!", "Я порекомендував Ваш інтернет-магазин своїм друзям" .

 

Ми не стоїмо на місці та вдосконалюємося, впроваджуючи все більш зручну схему роботи, гнучкі ціни та підхід до наших клієнтів. Саме тому, якщо у Вас є побажання чи пропозиції до роботи нашого інтернет-магазину "33 корови", надсилайте їх нам у вигляді повідомлення через форму зворотного зв'язку. або просто дзвоніть - ми раді поспілкуватися з Вами особисто!

 

 

Колектив інтернет-магазину "33 корови"

 

 

Наша лицензия

 

 

Аттестат профессора Литарова Владимира Евгеньевича

"Знак почета" Литарова Владимира Евгеньевича

 

 

  1. Про нас