Зверніть увагу!
 
!! Вакцини, сироватки та інші препарати, які потребують особливих температурних умов зберігання відправляються лише за 100% передоплатою.
! Якщо замовлення оформлене і підтверджене нашими менеджерами до 13 години, відправка відбувається в той же день. Якщо після 13 години -наступного робочого дня. Залишайтесь, будь ласка, на зв’язку.
 
Оплата
 
Доставка
Доставка товару можлива наступними способами:
 
м. Харків, вул. Новгородська 3а. Відвантаження товару здійснюється з понеділка по нелілю з 9:00 до 17:45. Можливе оформлення замовлення  на місці.
м. Харків, пр-т Науки, 52
м. Харків, пл. Конституції, 9 ТЦ "Дитячий Світ", 1 поверх
м. Кременчук,  вул. Троїцька, 70а. Відвантаження товару здійснюється з понеділка до неділю з 9:00 до 17:45. Можливе оформлення замовлення  на місці.
м. Кременчук, вул.Сердюка, 41а
м. Кременчук, пр-т Свободи, 47
 
 Замовлення доставляється 
- у відділення Нової пошти у вашому населенному пункті, звідки ви зможете його забрати. 
- поштомат
- адресна доставка курьєром
Доставка займає 1-2 дні, в залежності від населеного пункту.
Координати і тарифи можна подивитися на сайті Нової пошти. Вартість доставки розраховується згідно тарифів перевізника, в залежності від населенного пункту, об'єму і ваги посилки. Доставка оплачується покупцем окремо при отриманні посилки. Також при накладеному платежі покупець оплачує додаткову комісіюза повернення грошей згідно тарифів перевізника.
 
Замовлення доставляється в відділення Укрпошти у вашому населеному пункті,  звідки ви зможете його забрати. Доставка займає 3-5 днів, в залежності від населеного пункту.  Координати і тарифи можна подивитися на сайті Укрпошти. Вартість доставки розраховується згідно тарифів перевізника, в залежності від населенного пункту, об'єму і ваги посилки. Доставка оплачується покупцем окремо при отриманні посилки. Також при накладеному платежі покупець оплачує додаткову комісіюза повернення грошей згідно тарифів перевізника.
 
Замовлення доставляється в відділення Meest Express у вашому населеному пункті, звідки ви зможете його забрати. Доставка займає 3-5 днів, в залежності від населеного пункту. Координати і тарифи можна подивитися на Meest Express. Вартість доставки розраховується згідно тарифів перевізника, в залежності від населенного пункту, об'єму і ваги посилки. Доставка оплачується покупцем окремо при отриманні посилки. Також при накладеному платежі покупець оплачує додаткову комісіюза повернення грошей згідно тарифів перевізника.

 

  1. Оплата і доставка