Мається на увазі сама форма випуску Новокаїну – порошок. Така форма випуску дуже зручна, зручна в першу чергу тим, що зберігається такий порошок довго, до 8 років, а також тим, що Ви самі вибира...
Причини кашлю у курей можуть бути різні, а саме, трахеальні гельмінтози, трахеальні кліщі, простудні вірусні та мікробні захворювання. Відповідно і лікування буде різним. А ще краще, якщо Ви завжди вчасно вживатимете всіх необхідних заходів профілактики цих захворювань.
Що включає в себе в даному випадку профілактика? Це обов'язкова своєчасна дача антигельмінтних та застосування інсектоакарицидних препаратів, а також планова вакцинація та застосування антимікробних засобів для курей із профілактичною метою. І, звичайно, необхідно буде зміцнити загальний неспецифічний імунітет Вашої птиці.
Одним із найбільш затребуваних на сьогодні в птахівництві мінерально-вітамінних комплексів, що підвищують імунний статус організму, у птахівництві є застосування Нутріл Se . Застосування Нутрил Se найчастіше призначають ветлікарі для профілактики і при лікуванні різних захворювань курей та іншого свійського птаха.
Всі ці заходи необхідно буде застосовувати і для лікування перелічених вище захворювань. А якщо кашель у курей з'явився внаслідок бактеріальної інфекції, то розглянемо найефективніші препарати, що рекомендуються для застосування домашній птиці.
Застосування Тілозину тартрату - це застосування відмінного протимікробного засобу, практично, нешкідливого для здоров'я птиці, крім того, застосування Тілозіну тартрату дуже швидко, буквально, за 2-3 дні здатне придушити патогенну мікрофлору і повністю впоратися з лікуванням курей.
Дозування Тілозину тартрату , в середньому, 0,6-0,7 грама на 1 літр води. Тут є одна тонкість, доза Тілозину тартрату розчиняється спочатку в невеликій кількості води, а потім цей об'єм доводиться до 1 літра. Тобто, не тілозин тартрат додається у воду, а вода поступово додається до нього. Потім вся вода задається птиці і крім цієї води жодне інше питво не використовується. Як уже говорилося вище, застосування Тілозину тартрату дає дійсно швидке лікування і за 2-3, максимум, 5 днів кури одужують.
Можна рекомендувати застосування ще одного не менш ефективного антимікробного препарату для лікування респіраторних інфекційних хвороб свійської птиці, це застосування Бісептиму . Бі-септим препарат комбінований, в який входить все той же ефективний тилозин тартрат в чистому вигляді, а також антибіотик окситетрациклін і аскорбінова кислота. Вміст аскорбінової кислоти у складі препарату є великим плюсом, оскільки є потужним захисним і протистресовим фактором для хворого на інфекційне захворювання птиці.
Застосування Бі-септіму може проводитись курям як з водою, так і з кормом. Дозування Бі-септіму для випоювання – 1 г на 1 літр води, доза Бі-септіму для дачі птиці препарату з кормом 1,5 г на 1 кг корму. Застосування Бі-септіму проходитиме за тією ж схемою, що і застосування Тілозину тартрату, і лікування також триватиме протягом 3-5 днів.
Якщо Вам знадобиться більш повна консультація щодо будь-якого з препаратів, що висвітлюються в цій статті, Ви можете зв'язатися з нами по телефону, електронній пошті, в режимі онлайн-консультанта, і ветеринарні лікарі нашої ветаптеки грамотно дадуть Вам відповіді на всі питання, що Вас цікавлять.
Мається на увазі сама форма випуску Новокаїну – порошок. Така форма випуску дуже зручна, зручна в першу чергу тим, що зберігається такий порошок довго, до 8 років, а також тим, що Ви самі вибира...
Висловлюємо впевненість, що тема цієї статті зацікавить більшість власників сільськогосподарських тварин. Ця тема буде цікава з кількох сторін розгляду як з позиції суто медичних аспектів, так і, уваг...
Почнемо взагалі з того, для чого потрібні бирки, які, власне, і закріплюються на вухах сільськогосподарських тварин, використовуючи застосування Щипців. Постановка бірок (біркування) - це необхідна си...
Застосування Лізину і необхідне, і не заміняється з тієї причини, що Лізін, по своїй суті, є амінокислотою, причому незамінною амінокислотою, тобто такою амінокислотою, яка надходить в організм тільки...