5 способів лікування суглобів у собак Суглоб – це анатомічне утворення, яке сприяє рухливому з'єднанню кісток у скелеті тварини. Суглоб не є самостійною структурою, це поєднання...
Клітки для нутрій
Нутрії, незважаючи на свою вимогливість до умов утримання, вважаються популярними мешканцями присадибних господарств. Один із важливих моментів у розведенні цих тварин - підготовка правильних кліток.
Вимоги до стаціонарних кліток
Наземна стаціонарна клітка може бути розміщена на ділянці, де є штучна або природна водойма. Для вигулу тварин потрібно передбачити обгороджений водний простір.
Будиночок для нутрій можна вибудувати з цегли, обмазавши всі частини, що стикаються з ґрунтом, бітумом. Цеглу бажано обштукатурити. Дно виконується з бетону, укладеного на піщану основу.
Для даху будиночка використовується деревина хвойної породи, яка зсередини оббивається металевою сіткою, а зовні - надійним матеріалом для гідроізоляції:
Руберойдом;
Пергаміном;
Гідрозолом.
Щоб за тваринами було зручно спостерігати, необхідно зробити дах таким, що відкривається.
Вольєри встановлюються у 2-3 яруси. Вони повинні легко витягуватися, щоб у теплу пору року звірків можна було виносити у двір і випускати погуляти на сонечку. Взимку під вольєри підкладають підстилки. Біля дверцят прикріплюють кормовий столик, який виконують із бетону завтовшки 5 см і завдовжки близько 60 см. Клітка для нутрій має бути просторою. Самка, у якої з'явився приплід, потребує 0,6 квадратних метрів площі, а десять молодих звірків - 1,5 м площі.
Інші типи кліток
Для утримання звірків у теплу пору року підходять клітки-трансформери. Якщо розділити їхній простір перегородкою, то в них можна утримувати двох вагітних самок або самок з приплодом. Прибравши перегородку, в цих клітках можна розмістити 12-16 голів молодняка.
Клітки можна будувати цілими блоками. Зазвичай, у комплект входить чотири клітки. Внутрішні стінки будиночків є спільні і розташовуються всередині зовнішніх стінок. Каркас такого будиночка виготовляють зі сталевих прутків, а його кришка одночасно закриває два будиночки. Споруда повинна мати подвійне дно: сітчасте і висувне дощате.
Незалежно від типу будиночка, його з'єднують із вигулом за допомогою лазу. Якщо висота сітки, яка оточує галявину для вигулу, менше 0,8 м, по всьому периметру потрібно встановити козирок. Так ви уникнете втечі звірків.
Тут же потрібно робити басейн, оптимальна глибина якого - 0,4 м. Спуск до води може бути пологим. Воду в нього запускають по трубі.
5 способів лікування суглобів у собак Суглоб – це анатомічне утворення, яке сприяє рухливому з'єднанню кісток у скелеті тварини. Суглоб не є самостійною структурою, це поєднання...
Від чого залежить несучість курей? Практично кожен досвідчений птахівник знає, що несучість залежить від безлічі взаємопов'язаних факторів. Температура, світловий режим, стреси, захворювання ...
Папіломи у ВРХ – це досить часте захворювання. Що ж це таке і через що воно виникає з цими питаннями ми спробуємо розібратися. Отже, папіломи, що то за хвороба. Папіломи – це добро...
Вітаміни для домашніх тварин При утриманні домашніх тварин або сільськогосподарських тварин найважливіше значення мають умови, що відповідають за їх повноцінний розвиток, зростання та здоров'...